Par mums


Lielākā daļa no mums visu sāk no nulles. Grūtāko ceļu – sekot saviem sapņiem, izvēlas retais, bet, ja Tu esi viens no tiem – kāpēc lai Tu nebūtu pats labākais!? Nepaļaujies tikai uz kaimiņu atsauksmēm! Lai Tavs uzņēmums augtu un būtu savas nozares līderis, cilvēkiem par to ir jāzina!

      Uzņēmums «Media Latvia» ir mediju aģentūra, kas profesionāli darbojas kopš 2014. gada. 

Mediju aģentūra pēc klientu vēlmēm veido un producē dažādus video sižetus, kā arī sadarbībā ar kanālu LTV 7 veido raidījumu "Biznesa pasaule", kurā varam ievietot arī Jūsu uzņēmuma video vizītkarti!

VĒSTURE...

      Esam veiksmīgi sadarbojušies ar kanālu RīgaTV 24, veidojot izklaidējoši informatīvu raidījumu «Trieciens Laikā», kurš  ir godam izcīnījis skatītāju un klientu  atzinību.  2017. gada 3. februārī raidījums piedzīvoja otro sezonu, pateicoties savai oriģinalitātei un atraktīvajām raidījuma vadītājām.

Raidījums «Trieciens Laikā» bija pirmais un vienīgais televīzijas raidījums, kas klientus prezentē caur uzjautrinošām un cilvēkiem saprotamām, sadzīviskām etīdēm.

    Esam sadarbojušies ar Latvijas Zinātnes fondu veidojot video sižetus pasākumam «Gada balvas 2016 zinātnē», kurā tika prezentēti 11 nozīmīgākie zinātnes sasniegumi Latvijā. 

ŠOBRĪD...

   Sadarbojamies ar Latvijā vienu no iecienītākajiem un skatītākajiem kanāliem - LTV7, veidojot izklaidējoši infromatīvu raidījumu "Biznesa pasaule" - raidījumā ir iespējams uzzināt par Latvijas uzņēmumiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem, tādā veidā palīdzot latviešu uzņēmējiem attīstīties konkurējošā tirgū. Veidojam video vizītkartes par uzņēmumiem un ievietojam kanāla LTV 7 raidījumā "Biznesa pasaule" 

      Veidojam video sižetus uzņēmumiem un privātpersonām – jebkura, pat vārdos neietērpta ideja pie mums tiek realizēta. Ja Jums ir nepieciešams ātri un kvalitatīvi izveidot video sižetu ne tikai televīzijas nolūkos, bet arī medijiem vai reklāmas kampaņām, tad mēs esam īstā komanda pie kuras vērsties.

       Mums ir 5 gadu pieredze dažādu videoklipu veidošanā. Teiciens: «Neīstais rakurss!», – neietilpst mūsu vārdu krājumā.

Tu esi pelnījis, lai par Jums uzzina! Nāc pie mums un liec konkurentiem nobalēt uz Jūsu fona. Mēs neapstājamies pie sasniegtā un kopā ar Jums iekarosim jaunas virsotnes!


Cieņā –

«Media Latvia» komanda

+371 26756620


 .