Par mums


Lielākā daļa no mums visu sāk no nulles. Grūtāko ceļu – sekot saviem sapņiem, izvēlas retais, bet, ja Tu esi viens no tiem – kāpēc lai Tu nebūtu pats labākais!? Nepaļaujies tikai uz kaimiņu atsauksmēm! Lai Tavs uzņēmums augtu un būtu savas nozares līderis, cilvēkiem par to ir jāzina!

      Uzņēmums «Media Latvia» ir mediju aģentūra, kas profesionāli darbojas kopš 2014. gada. 

Mediju aģentūra pēc klientu vēlmēm veido un producē dažādus video sižetus, kā arī sadarbībā ar kanālu TV3 Life veido raidījumu "Biznesa Attīstība", kurā varam parādīt arī Jūsu uzņēmuma darbību!

VĒSTURE...

      Esam veiksmīgi sadarbojušies ar kanālu RīgaTV 24, veidojot izklaidējoši informatīvu raidījumu «Trieciens Laikā», kurš  ir godam izcīnījis skatītāju un klientu  atzinību.  2017. gada 3. februārī raidījums piedzīvoja otro sezonu, pateicoties savai oriģinalitātei un atraktīvajām raidījuma vadītājām.

Raidījums «Trieciens Laikā» bija pirmais un vienīgais televīzijas raidījums, kas klientus prezentē caur uzjautrinošām un cilvēkiem saprotamām, sadzīviskām etīdēm.

Esam producējuši raidījumu "Biznesa Pasaule" kanālā LTV7, kas ir par dažādiem uzņēmumiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem Latvijā.

    Esam sadarbojušies ar Latvijas Zinātnes fondu veidojot video sižetus pasākumam «Gada balvas 2016 zinātnē», kurā tika prezentēti 11 nozīmīgākie zinātnes sasniegumi Latvijā. 


ŠOBRĪD...

   Sadarbojamies ar Latvijā vienu no iecienītākajiem un skatītākajiem kanāliem - TV3 Life, veidojot izklaidējoši infromatīvu raidījumu "Biznesa Attīstība" - raidījumā ir iespējams uzzināt par Latvijas uzņēmumiem, pakalpojumiem, piedāvājumiem un notiekošajiem pasākumiem, tādā veidā palīdzot latviešu uzņēmējiem attīstīties konkurējošā tirgū. Veidojam video stāstu par uzņēmumiem un ievietojam raidījumā "Biznesa Attīstība" kanālā TV3 Life un platformā tv3play.lv 

      Veidojam video sižetus uzņēmumiem un privātpersonām – jebkura, pat vārdos neietērpta ideja pie mums tiek realizēta. Ja Jums ir nepieciešams ātri un kvalitatīvi izveidot video sižetu ne tikai televīzijas nolūkos, bet arī medijiem vai reklāmas kampaņām, tad mēs esam īstā komanda pie kuras vērsties.

       Mums ir 7 gadu pieredze dažādu videoklipu veidošanā. Esam sadarbojušies ar vairāk kā 1500 uzņēmumiem. Teiciens: «Neīstais rakurss!», – neietilpst mūsu vārdu krājumā.

Tu esi pelnījis, lai par Jums uzzina! Nāc pie mums un liec konkurentiem nobalēt uz Jūsu fona. Mēs neapstājamies pie sasniegtā un kopā ar Jums iekarosim jaunas virsotnes!


Cieņā –

«Media LV» komanda

+371 26756620


 .